Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам 2x16GB DDR5 4800MHz SODIMM Samsung и 8GB DDR4 2666М Kingston HyperX Fury Black

Статус
Затворена за нови мислења.

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.469
3.412
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

Продавам 2x16GB DDR5 4800MHz SODIMM Samsung и 8GB DDR4 2666М Kingston HyperX Fury Black - 1.000 ден.

Продавам:
Две 2x16GB DDR5 4800MHz SODIMM (две плочки рам за лаптоп) Samsung M425R2GA3BB0-CQKOL
Не се користени, заменети се пред да се вклучи лаптопот.
Гаранција нема.
Цена: 5000 денари двете

Една плочка 8GB DDR4 2666МHz Kingston HyperX Fury Black HX426C16FB3K2,
Гаранција нема.
Цена...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.917
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно