1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам 2x World of Tanks акаунти

Дискусија во форумот 'E-спорт' започната од Costigan_Jr, 12 oктомври 2017.

 1. Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,841
  3,922
  5 Јули 2013
  Двата акаунти имаат SU100Y за гриндање/собирање кредити.
  Едниот е на пат за IS7 и JgPz E100[ HT IS3, T10 и TD JagdTiger се отклучени и со тип топ екипаж(Jg e со женски екипаж :cool:) со по 3-4 perks/skills и најбитната опрема]. Има отклучен Cromwell, јапонски MT T VI и шведски TD T VI. Овој акаунт беше користен за клански натпревари.
  Другиот акаунт е послаб, но има потенцијал. Детали може во ПП.
  Со двата акаунти се добива и клан под управување на првиот акаунт.

  Ако има заинтересиран/а нека ми се обрати во ПП.
   
Слични теми
 1. NIKIHACK
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,343
 2. www.Zamunda.mk
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,359
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  4,053
 4. Dimitrievski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,480
Вчитување...

Сподели

Вчитување...