• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Prodavam 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0 Gen4 PCIe M.2 Internal SSD Solid State Drive

Astro

Epic
20 јуни 2012
8,131
11,670
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Гаранција?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,142
Мислења
878,804
Членови
30,762
Најнов член
ristecona
На врв Дно