1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам 2 игри за PS4 нови

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 30 Мај 2019.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Продавам 2 нови неотпаковани игри за PS4

  Sniper elite 4 + гратис ArtBook - 2000ден
  Hitman 2 - 2200 ден

  Коплет 2те за 4000ден.
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Sniper elite 4 + гратис ArtBook - 2000ден
  Hitman 2 - 2000 ден

  Коплет 2те за 3500ден.
   
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Sniper elite 4 + гратис ArtBook - 2000ден
  Hitman 2 - 2000 ден

  Коплет 2те за 3300ден.
   
 5. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 6. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Sniper elite 4 + гратис ArtBook - 2000ден
  Hitman 2 - продадена
   
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 8. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  bump

  Sniper elite 4 + гратис ArtBook - 2000ден
  Hitman 2 - продадена
   
 9. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...