• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам 1060 6gb Asus Dual

Статус
Затворена за нови мислења.

yuuxuu

Gaining Experience
13 мај 2015
51
55
Продавам 1060 6gb Asus Dual . Графичката е чистена, пазена, негувана, вентилаторите спијат, температура не крева.
Не е шетана препродавана, јас сум и прв сега за сега. Чека нов сопственик.

Цена: 17.000 мкд.
 

Атачменти

 • 1.jpg
  1.jpg
  4,5 MB · Прегледи: 186
 • 2.jpg
  2.jpg
  4,6 MB · Прегледи: 191
 • 3.JPG
  3.JPG
  284,3 KB · Прегледи: 188

yuuxuu

Gaining Experience
13 мај 2015
51
55
Продадена 17к надвор од форумов. Може клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.197
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно