Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Prodava koristeni Antmineri

DeepImpact

Gaining Experience
8 ноември 2017
252
93
bitcoin-p2p.com
min 5 parcinja

s19 95 ths 1870$, s19pro 110 ths 2200$, s19j pro 100 ths 2200$, m30s++ 106 ths 2200$, avalon 1246 90 ths 1650$


T17 50 ths 400 eur( min 10), s9 13.5 ths(min 10 ) 125 eur
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно