• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено [продадено] - Pen Tablet Wacom Intuos Pro S Wireless PTH451

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Costigan_Jr

Unstoppable
5 јули 2013
2,860
3,946
Продавам 1-2 пати употребен таблет Wacom Intuos Pro S Wireless PTH451

Доаѓа комплет со wireless. Батеријата држи како нова, како што кажав не е користен воопшто (само пробно го вклучив, пробав нешто да сработам, но проектот беше замрзнат), испадна промашена инвестиција.

Кој ќе го купи ќе си има нов Pro таблет за многу ниска цена(по цена на Non-pro). Се разбира, не секому му требаат можностите кои ги нуди Pro моделот.

Мислам дека ја чувам оригиналната кутија, треба да проверам ( се сетив дека ми е за продавање таблетов, бидејќи го видов на полица ставен во футрола ... ). Доаѓа со сите заменски врвови за пенкалото (а и тој што е на него не е воопшто користен).
Со него добивате и сталак за таблет од Ikea (само исфарбан во портокалова и неискористен и тој).

Повеќе слики во атачмент.

Цена 8000 денари. (прифаќам и понуди)
20190925_150219.jpg
 

Атачменти

Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,718
Мислења
849,339
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно