1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесори LGA 775 + АМД

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од igor_igor, 13 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,098
  3,244
  2 Септември 2012
  Машко
  Продавам: Процесори 775 + АМД

  Состојба: Исправни.
  Гаранција: /
  Испорака: Лично превземање, (Брза пратка, Курир итн. на сопствена одговорност и сметка).
  Забелешка: Без кулери.

  2 x Intel Q8400 = 700 ден. парче
  2 x Intel Е8400 = 400 ден. парче
  1 x Intel E6750 = 200 ден.
  1 x AMD Athlon x2 5000+ = 300 ден.
   
  На olikomerc и toshex им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,098
  3,244
  2 Септември 2012
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...