1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесори Intel 4-th Gen i5 и i7

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 20 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,326
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам повеќе процесори од 4-та генерација:

  1) Core i7 4790 = 7700 денари
  2) Core i7 4770 = 7200 денари
  3) Core i5 4570 = 4000 денари

  075 437-061, Кирил
   
  На crazzyy84, gremlin, Ребро и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,326
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  I7 веќе нема

  Core i5 4570 = 4000 денари
   

Сподели

Вчитување...