Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Procesori: i5/i7 9gen,8gen,7gen,6gen

Статус
Затворена за нови мислења.

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
314
129
i5 9500 продаден

Останати:

i5 6500 ----2500 den
i5 7500----3000 den
i5 8500---6000 den
i7 6700--- 6000 den
i5 4590--2000 den
 

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
314
129
i5 6500 ----2000 den
i5 4590--2000 den
Другите се продадени
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.000
Мислења
973.046
Членови
35.348
Огласи
2.935
Најнов член
MilaKalkova93
На врв Дно