1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Procesori g3930 i g4400

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 10 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se prodavaat 11 parcinja novi neotpakuvani procesori bez garancija. Komplet so kuleri.
  Cena 1200 denari.
  IMG_20200110_223907.jpg
   
  На AkRes, Tenny, tupacan и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Novi ceni - 1000 denari od parce.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  G3930 letnaa po rigovi.
  Se dodavaat polovni g4400 so novi neiskoristeni kuleri.
  Cena 1200 denari.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ostanaa uste :
  4 polovni g4400 so novi kuleri nekoristeni - 1200 .
   
  Последна промена: 4 Февруари 2020
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 7. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ostanati :

  4 g4400 polovni so novi nekoristeni kuleri - 1200 den.
   
  Последна промена: 4 Февруари 2020
 8. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,462
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ostanati :

  1 g4400 poloven so novi nekoristeni kuleri - 1200 den.
  2 g3930 polovni so novi nekoristeni kuleri - 1000 den.
   
Слични теми
 1. mENDol
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,992
 2. Martinovski

  Проценка Intel G4400

  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,520
 3. borcep
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  638
 4. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  356
 5. tomaso
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  249
Вчитување...

Сподели

Вчитување...