Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Процесор Intel Core i9 11900K Procesor LGA1200

Статус
Затворена за нови мислења.

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
382
Битола
dzunko додаде нов оглас:

Процесор Intel Core i9 11900K Procesor LGA1200 - 18.000 ден.

Продавам исправен процесор 11-та генерација , донесен од странство и користен на мојот PC неколку месеци за ќеф :) Едноставно немам некоја потреба од него па оди на продажба:

Core i9-11900K Processor 16M Cache, up to 5.30 GHz. LGA 1200

Цена : 18200 ден
Без замени...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.494
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно