1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесор Intel Core i5 6400 + Intel cooler

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 2 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправен процесор Intel Core i5 6400 + Intel cooler.


  Цена, фиксно: 6000 денари
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Корекција на цена, форумска: 5800 денари фиксно.
  075 437-061, Кирил
   
  GGTT1, crazzyy84 и на Rukfash им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,550
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...