1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесор i5 Skylake/Kaby или Ryzen 5

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од wolverine, 15 Август 2017.

 1. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  797
  666
  27 Јуни 2012
  Сакам да склопам конфигурација, понудете некој од овие процесори доколку имате за продавање. Исклучливо 4 јадрен
   
  На aleksandro и artweb им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...