Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Процесор i5 или i7 8ма генерација

orce97

Gaining Experience
19 декември 2022
286
277
www.youtube.com
Повели :D
 
Последна промена:

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
248
723
Skopje
Повели :D
Мислам дека не е исправен тој процесор, тестирај го пред да го земеш, од шуто оризари
 

BaDMaN

Gaining Experience
26 април 2007
115
73
Немам опција за тестирање, затоа барам тука на форумот, најсигурно е :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно