1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Процесор Core i9 9900K

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 24 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,012
  12,376
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам процесор i9 9900K со retail пакување, користен околу пола година, под гаранција уште двеипол години.
  [​IMG]
  Цена, фиксно: 29000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На BlackOuttheWoRlD, tupacan, Luidgi и уште 10 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,012
  12,376
  23 Јануари 2008
  Манга
  28000!!!!
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,012
  12,376
  23 Јануари 2008
  Манга
  27000 денари!!!!
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,012
  12,376
  23 Јануари 2008
  Манга
  Освеж, побрз и поефтин од Ryzen 7 3800X!!
   
  На Speedster, Pane-G, ТАТА_МАТА и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,012
  12,376
  23 Јануари 2008
  Манга
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,012
  12,376
  23 Јануари 2008
  Манга
  продаден
   
  На Pane-G и architect им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...