1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесор Core i5/i7 LGA1150

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gOJDO, 24 ноември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,315
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ко шо вели насловот, купувам таков процесор по реална цена. Може замена со хардвер по ваша потреба/желба половен или нов.
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...