1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесор AMD Ryzen 7 2700 BOX

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 14 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,941
  12,236
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам 3 месеци стар и многу малку(2-3 часа неделно) користен процесор Ryzen 7 2700 BOX спакуван во оригиналната кутија со оригиналниот кулер и гаранција од 3 години минус тие 3 месеци.

  Цена, фиксна: 9900 денари
  075 437-061, Кирил
   
  GeraltOfRivia106, gocetan, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,941
  12,236
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,938
  4,647
  8 Април 2011
  Машко
  Аман бе кој е олку брз, ништо не можам да начекам. Ма заинает не купувам ништо... хехее
   
  enes.s1, gremlin, gocetan и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,941
  12,236
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...