Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка за Logitech Z313 (делумно функционални)

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.821
5.797
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Проценка за Logitech Z313 (делумно функционални) - Проценка

Барам проценка за звучничињава, домашно користени, но со проблем: едниот канал е значително потивок.

Опис на проблемот: Тестирани се сателитите на друг output, не е до нив.
Добив сугестија од член кој сериозно ја владее електрониката дека проблемот најверојатно е во некој конектор (тука треба да напоменам дека еднаш беше сменет џекот за слушалки), со инструмент измерив се што ми беше лесно достапно, и за жал не го лоцирав проблемот.
Тука престанува и мојата желба да се тормозам повеќе со...

Видете го целиот оглас...
 

xhktw

x
2 август 2009
1.432
1.856
xhktw's setup  
Processor & Cooler
MacBook Air M1 16/256
Mouse
Logitech G305 Lightspeed Wireless
Keyboard
Redragon Kumara K552W
Monitor
34" MSI MAG342CQPV 100Hz, 3440x1440 UWQHD Curved
OS
macOS Ventura
Ги имам истиве и го имам истиот проблем со нив, ни јас проблемот не успеав да го решам. Моја проценка околу 700-800 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно