Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ПРОЦЕНКА - Слушалки Logitech H600

Статус
Затворена за нови мислења.

draganamon

On your way to fame
24 јануари 2016
649
794
Skopje
draganamon's setup  
Processor & Cooler
i7-12700H
Storage
2 x 1TB SSD
RAM
32gb DDR5
Case
XPS 17
Mouse
Logitech 502
Keyboard
Logitech G Pro
Audio
Logitech G51 5.1 & Creative Sound Blaster X-Fi 5.1
Monitor
Dell U2419H
OS
Windows 11

ПРОЦЕНКА - Слушалки Logitech H600 и ПРОДАВАМ глувче Logitech M650​

Здраво,
1. ПРОЦЕНКА - Слушалки Logitech H600
Ако може проценка за Слушалки Logitech H600
https://www.logitech.com/assets/65740/sucre-h600-web-qsg.pdf
Немаат гаранција, купени од BestBuy 2012 или 2013 година.
Доагаат со USB A wireless Nano rceiver.
Сменета батерија пред година или две и издржуваат повеќе од еден работен ден по состаноци и слушање музика.
Доагаат со нови неупотребени сунѓерчиња.

2. ПРОДАВАМ глувче Logitech M650
Продавам глувче Logitech M650 купено од Нексио во Март 2023.
Гаранција преостаната до 26.02.2025.
Состојба користен, одлично сочуван.
Доаѓа со оригиналната батерија, и Logi+ пликацијата вика дека е на 50%. Кога го земав беше на 80%.
Причина за продажба, буквално вчера дознав дека излегол Logitech MX Anywhere 3s (модел со тивок клик) па сакам да си го земам.
Цена 1770 ден, или 25% помала од колку е купен Производ - Нексио


draganamon додаде нов оглас:

ПРОЦЕНКА - Слушалки Logitech H600 - Проценка

Здраво,
Ако може проценка за Слушалки Logitech H600

Немаат гаранција, купени од BestBuy 2012 или 2013 година.
Доагаат со USB A wireless Nano rceiver.
Сменета батерија пред година или две и издржуваат еден работен ден по состаноци.
Доагаат со нови неупотребени сунѓерчиња.

Видете го целиот оглас...
 

Атачменти

 • 20231130_150022.jpg
  20231130_150022.jpg
  1,9 MB · Прегледи: 40
 • 20231130_150111.jpg
  20231130_150111.jpg
  1,7 MB · Прегледи: 38
 • 20231130_150219.jpg
  20231130_150219.jpg
  3,3 MB · Прегледи: 38
Последна промена:

draganamon

On your way to fame
24 јануари 2016
649
794
Skopje
draganamon's setup  
Processor & Cooler
i7-12700H
Storage
2 x 1TB SSD
RAM
32gb DDR5
Case
XPS 17
Mouse
Logitech 502
Keyboard
Logitech G Pro
Audio
Logitech G51 5.1 & Creative Sound Blaster X-Fi 5.1
Monitor
Dell U2419H
OS
Windows 11

Атачменти

 • 20231130_222306.jpg
  20231130_222306.jpg
  2,2 MB · Прегледи: 21
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно