Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Проценка S22 Ultra 12/256

Статус
Затворена за нови мислења.

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Potop додаде нов оглас:

Проценка S22 Ultra 12/256 - Проценка

Како што стои во насловот ме интересира проценка на С22 Ултра 12/256ГБ.
Боја - виолетова/бронзена.
Телефонот е во перфектна состојба. (страничните лепенки сеуште стојат)
SM-S908N е ознаката.
Има одлична функција (за кого му треба) за снимање на разговори.
Единствена причина поради која би се продал е неможноста за втора картица, која за жал во моментов ми е неопходна.
Доаѓа само телефон, како и што го купив.
Немам моментало слики ама по потреба ако има заинтересирани ги прикачил.
Поздрав.

Видете го целиот оглас...
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Заборавив да напоменам дека е со snapdragon s8 gen1 процесор.
Што значи брзината е топ и батеријата е одлична.

Sent from my SM-S908N using Tapatalk
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Еве и некои слики.
Телефонот е во беспрекорна состојба. :) IMG-23530564f3643909b98d4c7e7a989415-V.jpg IMG-63d509d07748b09d4a63e1d7eae7e32b-V.jpg IMG-5e014bc91c9d76a75202c5e770bfb146-V.jpg IMG-5037f884bd7578b568421ae0a5e6b426-V.jpg IMG-e5edc599881ffa464ed4016ba9bf0e24-V.jpg IMG-a269250e764285c2d81789fc20e2d2ac-V.jpg

Sent from my SM-A546B using Tapatalk
 

Атачменти

 • IMG-5e014bc91c9d76a75202c5e770bfb146-V.jpg
  IMG-5e014bc91c9d76a75202c5e770bfb146-V.jpg
  75,3 KB · Прегледи: 63
 • IMG-5037f884bd7578b568421ae0a5e6b426-V.jpg
  IMG-5037f884bd7578b568421ae0a5e6b426-V.jpg
  100,4 KB · Прегледи: 62

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Форумска цена 550 евра, секако со можност за договор

Sent from my SM-A546B using Tapatalk
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Нова цена за побрза продажба :)
530€
Одлична понуда :)
Гратис две футроли.

Sent from my SM-A546B using Tapatalk
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
360
481
Викенд цена 500€.
Мислам дека подобра понуда нема :)
Да не го огласувам по пазар и реклама мислам дека е пофер некој од форумов да си го користи :)

Sent from my SM-A546B using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно