Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка/Продажба на i9-9900k, Maximus XI Hero, Trident Z Ram

Статус
Затворена за нови мислења.

Lukamaster

Intern
10 март 2019
0
0
Lukamaster додаде нов оглас:

Проценка/Продажба на i9-9900k, Maximus XI Hero, Trident Z Ram - Проценка

Здраво дечки барам проценка за овије делови.

 • Intel i9-9900k (Без гаранција)
 • Asus Maximus XI Hero (Без гаранција)
 • G.Skill Trident Z 32GB (2x16) 3600MHz (Гаранција до 20.02.2026)

Сите се користени во домашни услови само за Gaming.
Ако некој е заинтересиран да ги купи како пакет или посебно може слободно да пише пп.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно