Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Проценка/ Нов, Неотпакуван Таблет Samsung Galaxy Tab A8 (SM-X200)

Статус
Затворена за нови мислења.

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Ragnar додаде нов оглас:

Проценка/ Нов, Неотпакуван Таблет Samsung Galaxy Tab A8 (SM-X200) - Проценка

Почитувани,
ве молам за проценка на следниов производ - таблет Samsung Galaxy Tab A8 (SM-X200). Повеќе информации за производот на следниов линк. Таблетот го добив од Самсунг за купен Samsung Galaxy Watch 6 преку Телеком пред две недели што значи дека има и гаранција. Истиот е нов, неотпакуван.

Видете го целиот оглас...
 

cipiripi

Gaining Experience
7 септември 2010
326
306
Јас ги давав по 9500 ден. на Реклама5 и ептен брзо се продадоа...

Sent from my SM-F731B using Tapatalk
 

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Таблетот оди на продажба за 10.500 денари.
 

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Дами и господа,
искористете ја оваа единствена можност да го збогатите вашето семејство од мобилни уреди со одличниот таблет Galaxy Tab A8 (SM-X200), производ на светски познатиот корејски бренд Samsung. Уредот е се уште нов, неотпакуван и недопрен.
Од сега за само 10,000 македонски денари!
 

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Да скратиме,
9.500 денари.
 

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.881
2.102
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Продаден на член од форумот за 8.500. Може клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно