1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка проценка на стар монитор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 28 Јануари 2020.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,143
  595
  2 ноември 2012
  Последна промена: 28 Јануари 2020
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,422
  8,899
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  1200 denari
   
  На maci и SaleSk им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...