Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка на MSI 1070 Ti Gaming X

Статус
Затворена за нови мислења.

Anatar

Intern
19 ноември 2022
0
11
Anatar додаде нов оглас:

Проценка на MSI 1070 Ti Gaming X - Проценка

Ако може проценка на горе наведената графичка.
Графичката е пазена екстремно многу бидејќи ми е неопходна за работа, редовно чистена, сменета термална паста, све стабилно. Потенцирам дека никогаш не е копана туку е користена за 3D work (Maya, Substance Painter, Marmoset, UnrealEngine 4, Photoshop).

Морам да потенцирам дека доколку се одлучам да ја продавам не праќам по карго!

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.495
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно