Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка на компјутерски делови

Статус
Затворена за нови мислења.

Yeyej10

Intern
27 февруари 2024
0
0
Yeyej10 додаде нов оглас:

Проценка на компјутерски делови - Проценка

Здраво дечки, релативно сум нов член на овој форум, па сакам да продадам некои компјутерски делови заради надоградба на нови. Би ви бил благодарен доколку ми дадете понуда и проценка на истите.

Се продава:
Gigabyte Z390 UD Motherboard
Intel i5 9600KF
DIMM 16GB 3200 MHz
GeForce RTX™ 3060 GAMING OC 12G

Сите делови се купени од Анхоч, и на сите делови сум прв газда јас освен не графичката.

Чувам кутии од сите делови.

Ве молам за понуда :D

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.497
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно