1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Проценка на делови

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од MartinJack3d, 25 Февруари 2020.

 1. MartinJack3d

  MartinJack3d
  Gaining Experience

  110
  85
  21 oктомври 2016
  Машко
  Здраво, би ве замолил да ми кажете проценка на следниве делови:
  • Ryzen 5 2600
  • MSI B350-PRO VDH
  • 2x8GB 2400mhz Silicon Power
  Ви благодарам однапред.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,401
  8,876
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Гаранција? Кулер со Ryzenot?
   
 3. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  173
  139
  8 oктомври 2016
  Ryzen 5 2600 - со кулер 5000
  MSI B350-PRO VDH - 3000
  2x8GB 2400mhz Silicon Power - 4000

  Може да оди по малку нагоре-надолу во однос на гаранција.  Sent from my Redmi
   
Слични теми
 1. HoLfElDeR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  756
 2. pacerMK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  636
 3. MartinJack3d
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  734
 4. Zippo
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,426
 5. rippermkd
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,479
Вчитување...

Сподели

Вчитување...