Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка Lenovo TabM10, M8 и Moto E7

Статус
Затворена за нови мислења.

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
HardCorec додаде нов оглас:

Проценка Lenovo TabM10, M8 и Moto E7 - Проценка

Неотпакувани, со помината гаранција, се е купено од Амако НЕТ (фактура).

Таблет Lenovo M10 HD - 4GB/64GB, Helio P22t, 10.1" 1280*800 IPS, LTE Voice

Tablet Lenovo M8 - 2GB/32GB, Helio A22, 8" 1280*800 IPS, LTE Call

Smartphone Motorola e7 Power - 4GB/64GB

Видете го целиот оглас...
 

alkibijad01

Gaining Experience
8 октомври 2016
321
347
Ако имаш цена за телефонот пиши, за пензионер би требало да е добар.

Sent from my moto g(9) play using Tapatalk
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Tablet M10 = 6900
Tablet M8 = 4500
Motorola e7 = 5500
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.106
Мислења
955.558
Членови
34.509
Огласи
2.315
Најнов член
Hristijan7
На врв Дно