• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Kingston 8GB 3200Mhz CL16 HyperX FURY RGB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Rukfash

Practice makes perfect
24 јануари 2019
1,412
1,046
Неврленд
Дечки Ај молим проценка на горе споменатиот рам Kingston 8GB 3200Mhz CL16 HyperX FURY RGB,
купен од сетец пред 2 месеца со преостаната гаранција усте 58 месеца.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,472
Мислења
845,154
Членови
29,292
Најнов член
ivica25
На врв Дно