Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Проценка: iPhone 13 pro max 128GB

Статус
Затворена за нови мислења.

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.651
4.652
Писти Охту
spiritBreaker додаде нов оглас:

Проценка: iPhone 13 pro max 128GB - Проценка

на проценка оди телефонот од насловот. со преостаната интернациопнална гаранција, без грепка, space gray боја, чуван во футрола. понуди во пп или тука.
слики ќе поставам наредниве денови
Видете го целиот оглас...
 

stavrov69

Gaining Experience
26 ноември 2008
497
311
Јас го продадов 820 евра пред 3 денови, така да мислам дека цената е тука некаде.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.651
4.652
Писти Охту
Фала ви на проценките. Додадени слики. Оди на продажба - 53 000 ден, без замени, цена фиксна. Карго на трошок на купувачот. Локација: Охрид
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.832
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно