Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

[Проценка] iPhone 13 Mini и Apple Watch Series 7 41mm (non-LTE)

Статус
Затворена за нови мислења.

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.907
1.244
Futurelakimens додаде нов оглас:

[Проценка] iPhone 13 Mini и Apple Watch Series 7 41mm (non-LTE) - Проценка

Здраво, се решив да пробам како живее другата страна па се опремив со Apple мобилна опрема, но изгледа сепак ќе се враќам накаја Андроид.

iPhone 13 Mini 128GB - купен од Mobelix и има гаранција до 26/04/2022. Телефонот има гребнатинка на едното ќоше и неприметливи знаци на користење на задното стакло (неможев да ги фатам на камера). Користен е со маска и screen protector 95% од времето.

Apple Watch 7 41mm non-LTE - купен од...

Видете го целиот оглас...
 

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.907
1.244
само што ги спакував во кутија, apple стикерот не е искористен. Слободно предложете друга цена ако мислите дека не е соодветна, има простор за договор
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно