• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблеми со хостинг

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,273
1,910
www.iwmnetwork.com
Од денеска па се до 02.02.2008, заради некои надоградувања на хостингот може да се случи форумот да биде привремено недостапен во некои периоди.

Во името на сите админи/модератори Ви благодарам за разбирањето,

IT.com.mk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,575
Мислења
823,674
Членови
28,077
Најнов член
Brlebrle
На врв Дно