• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблеми со Wi-Fi

  • Ја почнал/а темата
  • #1

triplex

Intern
21 октомври 2013
2
0
Zdarvo do site, imam eden problem, imeno se raboti za laptop kompjuter Dell Insp. verzija 3521 so licenciran Windows 8, megutoa stom se priklucam na WiFi ruterot vednas se blokira, koristam internet od T-Home, se javiv vo centarot za griza za korisnici mi prijava kako defekt meguta do sega nema nikakva reakcija iako pominaa poveke od 5 dena, sakam da prasam dali nekoj imal vakvo ili slicno iskustvo? Obicno preku vecer koga imam pomalku prikluceni uredi na ruterot (koristam i Tv i uste eden kom.) ne se blokira ruterot, pa ako ima nekoj nesto slicno i ako go ima reseno ve molam da pise. Pozdrav
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,805
Мислења
850,823
Членови
29,489
Најнов член
cadi1
На врв Дно