1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблеми со SE W910i

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од MusicFreak, 17 Јули 2009.

 1. Busav

  Busav
  Intern

  595
  21
  10 ноември 2008
  упдае јас на сите тел им правам на околу 6 месеци ако издржи толку време да е кај мене :p
  упдатето на телефонот е исто како формат на пц да му правиш само ова не треба ништо да ти се избрише се останува како што било пред тоа позз
   
 2. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  мене ми закочи компјутерот дури му праев апдејт. Ќе издржам дури не купам нов
   
 3. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  LOOL?:isplashen:Телефонот не работи?Што правеше апдејт ако компјутерот не ти е исправен?
   
 4. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  арен е телефонот само сони ериксон има баг, за да се фиксни
   
 5. Busav

  Busav
  Intern

  595
  21
  10 ноември 2008
  и здрав ти е телефонот?:isplashen:
   
 6. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  здрав е бе
   
Слични теми
 1. Stane
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,608
 2. gorgibutel
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,322
 3. ekonomist
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,458
 4. B^nDIT
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,546
Вчитување...

Сподели

Вчитување...