• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблеми со МСН

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
Здраво,
Од каде и да пробам да влезам на мсн со адреса [email protected] ме пушта по 2-3 минути и кога ќе се ставам онлине ме дава после 2-3 минути.

Со [email protected] влегува без проблем.
Преку meebo.com воопшто не влегува со [email protected] .

Ова го пробав на мојот пц и на уште еден кој е на истата конекција (оннет).

Ако можете да ми кажете дали е до кај мене проблемот или до microsoft е нешто... :( :lut2:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,456
1,247
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
MSN не е сервис преку кој можеш да влезеш само со нивни acount?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
MSN не е сервис преку кој можеш да влезеш само со нивни acount?
MSN=Windows Live Messenger ако не се изјаснив добро погоре.

Иначе можеш и со друг акаунт.. не мора да е со нивни :)

хелп за тоа погоре.... може? :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,753
Мислења
864,030
Членови
30,087
Најнов член
Гиги5
На врв Дно