1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

problemi so mp3

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Boge, 9 Мај 2009.

 1. Boge

  Boge
  Intern

  76
  0
  11 Февруари 2008
  Номинално problemi so mp3
  Zdravo, imam eden mp4 player, se uklucuva koga go stavam na usb ama kompjuterot ne go prepoznava kako exteren drive za da mu stavam muzika. Prethodno mozese. Inaku toj se uklucuva i si raboti ok. Sto da pravam? Fala.
   
 2. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Претпоставувам дека со него треба да иде некој софтвер, драјвери или слично на ЦД.
  Види да ги инсталираш од ново тие. :)
   
Слични теми
 1. metoskopje
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,259
 2. JacKass
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,118
 3. cinderella
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,432
 4. StabiKaa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,301
 5. nikola_bb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,083
Вчитување...

Сподели

Вчитување...