Проблеми со драјвер за XM300

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од Ticklah, 29 Јули 2016.

 1. Ticklah

  Ticklah
  Intern

  94
  24
  14 ноември 2014
  Имам проблеми со драјверов за Gigabyte XM300.
  Еве слики за поконкретно.
  1.jpg Untitled.jpg

  Гуглав за ова и никаде неможев да најдам исти проблем, изгледа дека проблемов се јавува со регистри некои, да не е драјверов во конфликт со претходниот драјвер за Х7та што ја користев?
  Ама како ќе биде во конфликт кога го избришав тој драјвер..
   
 2. Pane24

  Pane24
  Practice makes perfect

  3,172
  1,950
  31 oктомври 2012
  Машко
  Невработен
  Пробај на друг пц.
   
 3. Ticklah

  Ticklah
  Intern

  94
  24
  14 ноември 2014
  Работи.
  Го форматирав компјутеров ради драјвериве пошто е проблем со регистри очигледно и си работеше.
  Користев CCleaner и не знам дали беше од регистрите откако завршив со чистење со клинерот пак ми се сјебаа и пак не ги отвара, дефинитивно е проблем со регистри само шо не знам как ода ги најдам според овие бројки..
   
Слични теми
 1. martin_gj
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,932
 2. masterofpuppets
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,071
 3. bokiscout
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  635
 4. Velix
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,927
 5. Smoking4e
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,298
Вчитување...

Сподели