• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблеми [црно на екранот]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
vcera ja staviv open arena i ja igrav malce/////.................
potoa koga ja iskluciv na ekranot najdolu mi se pojavi crno i toa crno stoi se do sega
crnoto se gleda od najdole do prvata ikonka od odozdole nagore
ako znae nekoj sto e neka pise

pozz:lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::lut2:
 

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
hmm..

vcera ja staviv open arena i ja igrav malce/////.................
potoa koga ja iskluciv na ekranot najdolu mi se pojavi crno i toa crno stoi se do sega
crnoto se gleda od najdole do prvata ikonka od odozdole nagore
ako znae nekoj sto e neka pise

pozz:lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::lut2:
Jas go imav istion problem pred nekoja goidna, igrav igra i ja ostaviv cel vecer uklucena. Koga stanav sabajleto cel ekran mi bese crn. Udarav restart no ne pomagase... Pa go resiv probemot so format:zbunet3: . ( ne e bas soodvetno resenie ... )
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
A sto ne probas vaka: mozda ke ti go poprai mozda ne, ako e toa sto mislam deka e:
desen klik properties-> Desctop->Customize Desctop->Web i odstikliraj ako ima nesto tamu stiklirano... ne znam dali ti e toa problemot ali probaj :p
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
mnogu ednostavno samo sto ne go probav toa pred da ve prasam
........................................................................................
so change backround
epten prosto
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно