1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од Freaker, 13 Јули 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Freaker

  Freaker
  Intern

  418
  8
  9 Април 2007
  Последно време имам некој проблем, неколку постови што ги пишувам ми ги нема, не знам што е проблемот, дали некој ги брише или ги проверувате пред да ги објавите, во постовите немаше ништо навредливо или пак беа надвор од темата
   
 2. SwIPE

  SwIPE
  Intern

  346
  5
  29 Мај 2007

  Ха Ха и јас имам ист проблем како твојот, имам приметено дека и на мене ми нема некои постови, само мислам дека пред да се избрише некој пост од страна на администраторите на форумов би требало корисникот на кого му се брише постот да биде известен преку ПП - за да нема вакви забуни ;)
   
 3. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  Да не ви се преместени во БОРЕЧКИ КЛУБ или во OFF TOPIC теми?
   
 4. SwIPE

  SwIPE
  Intern

  346
  5
  29 Мај 2007
  Мислам дека не се преместени, а и да се избришани сигурно имало добра причина, бидејќи одвреме-навреме имам навика и малку да подзаборавам на правилата на форумов, но во никој случај намерно. Како и да е сепак тоа е наша грешка, а администраторите тука се должни да поправат :Da:
   
Слични теми
 1. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,709
 2. cyber_junkie
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,273
 3. Marko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,108
 4. petar.bt
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,041
 5. ^Predator
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,213
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...