• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

miroslav19

Intern
26 септември 2008
16
0
od net spustiv nero 8 probav da go instaliram no ne sakase. sega neroto ne saka da se izbrise koj znae neka pomaga
 

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
@ AMD_fan

Ептен благодарам ми заврши многу работа програмов иако јас не го побарав :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,756
Мислења
849,931
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно