• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Imam laptop Toshiba i zvukot mi e mnogu slab. Na maksimum e klaen ama pak slabo se slusa. Dali postoi moznost nekako da se pojaca zvukot na zvucnata. Pozdrav
 
D

DimitarMK

Гостин
neznam zasto,i tatko mi ima toshiba lap-top ama pak zvukot e mnogu slab.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,777
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно