• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

problem with Outlook2016

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ryan_Paulin

Intern
25 септември 2018
2
0
Имам проблем со Outlook 2016 година. Можам правилно да пристапам до сите мои пораки со прилозите. Но, кога ќе ги конвертирам пораките во PST датотека, недостасуваат неколку прилози. Тоа особено се случува со овие слики како прилози. Како да се реши ова?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Ryan_Paulin

Intern
25 септември 2018
2
0
Ви благодарам,
Најдов доста голем број на апликации кои работат како PST гледачи.
Во моментов, јас се обидувам да "пошта Backup X".
Мислам дека ова е мојата последна дестинација, како што е означувањето "Uncached Data Warning" и адресирање на истите пораки.
Ти благодарам за помошта
 

null_ptr

On your way to fame
20 ноември 2013
624
586
Одлично, селектирај најдобар одговор ако е решен проблемот, прочитај правила и убав престој на форумот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,142
Мислења
839,336
Членови
29,054
Најнов член
Bojanco123
На врв Дно