• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so YouTube

  • Ја почнал/а темата
  • #1

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Imam frka so YouTube koga sakam da seruvam nekoj videa neke.Ke kliknam na Share i nisto ne se desava,probav i so mozilla i so IE istoto se desava.A i koga ke zavrsi videoto neli na samiot pleer se pojavuva isto share i koga ke kliknam na nego mi se pojavuva:Bad locale!!Ima nekoj ideja sto moze da bide????:lut2:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Едноставно копирај го линкот од Аddress bar-от и пастирај го таму кај што сакаш и ќе го имаш видеото.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Abe se e toa OK samo me nervira toa.:lut2:Sakam da znam sto moze da mu bide i da go opraam.;)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ај пробај вака:
Најпрво кога ќе го отвориш видеото кликни на Share а потоа на more share options ,Потоа откако ќе се отворат повеќе опции надолу треба само да го селектираш линкот и да го пастираш таму кај што ти треба.Се надевам дека ти помогнав.
:bye1:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,827
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно