• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со youtube downloader

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Почна нешто да ме е*ава youtube download-ерот...

до пред 2-3 дена се си работеше нормално и сега пробувам да даунлоадирам ми вика:HTTP/1.1 500 Server Error и јас ќе му кажав нешто, ама:LOL:

му направив и ре-инстал пак нејќе ... и преку прокси пробав да даунлодирам пак исто... :rolleyes:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
nema da ti pomognam okolu programata ama ke ti kazam drug nacin kako da simnes video ....

ako adresata e http://www.youtube.com/asdasrewew .... stavi go zborot "kiss" pred youtube ... www.kissyoutube.com/asdasdaw
знам , имаше и други начини пак така да се стават од пред, имаше и vixy.com и мн други... vid.badijala.com ама vo FLV требаше... кога немаше друго чаре, сега со ФЛВ Плеер ќе ги гледам :isplashen:
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Јас ги превземам од cache-то од Операта. Некогаш се .флв некогаш се .тмп ама нема врска ке смениш екстензија во .флв и ќе ги гледаш со флв плеер.
 

DF-1

Intern
13 септември 2007
98
2
Можеш да ги симнеш со новиот RealPlayer beta. Откако ќе ги симнеш, можеш да ги гледаш преку него, а ако ти требаат во други формати, побарај конвертери
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,817
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно