1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

проблем со хотмаил при испраќање порака

Дискусија во форумот 'Останато' започната од kloki, 13 ноември 2019.

 1. kloki

  kloki
  Intern

  92
  14
  24 Јули 2015
  здраво,незнам дали на друг му се случило истото !кога сакам да испратам порака на хотмаил побарува верификација на акаунтот со тел.број,но само за одредени акаунти,постои ли можност да се избегне,отстрани ова?
   
 2. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,754
  7,192
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Па кај си ти бе другар те нема нешто.. еве @HardCorec е по тоа мејловите, он хостира неколку домејни, сигурен сум дека ќе ти излезе во пресрет. :D
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Avid

  Avid
  Guru

  4,292
  6,387
  21 Јануари 2009
  не
  верифицирај си број, зш не го праиш тоа?
   
 4. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,218
  4,666
  4 ноември 2013
  Машко
  @kloki те лаже гејот (читај @Daniel86 ), го баталив тој бизнис, сега работам како водоинсталатер (а во слободно време сум помошник багерист).

  Се приклучувам на прашањето од Авид, з'ш не верифицирам со тел број?
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,468
  3,829
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  А мене ме лажеше дека си работел ко административец во Catterpilar Компанијата...
   
  На causevd и HardCorec им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...