1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со WordPress

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од Tawe, 25 Септември 2011.

 1. Tawe

  Tawe
  Gaining Experience

  498
  154
  12 Август 2011
  Машко
  ChipТuning
  Имам проблем со WP. Кога сакам да пишувам нов пост, опциите за уредување ми се како да сум на HTML, иако сум на Визуелно. Ако ставам слика, не ја покажува. Чаре ???

  [​IMG]
   
 2. Tawe

  Tawe
  Gaining Experience

  498
  154
  12 Август 2011
  Машко
  ChipТuning
  Го решив проблемот :)
   
  1 person likes this.
Слични теми
 1. karo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,066
 2. Dimz....x3...Angela
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,061
 3. RedEvil
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,177
 4. Dlux
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,067
 5. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  922
Вчитување...

Сподели

Вчитување...