• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so WindowsLive Messenger

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

zoki-41

Intern
22 април 2007
26
0
a be luge sto ke se pravi so noviot messenger gi nema kamerite ne mozeme da se gledame so sogovornicite postarite verzii si rabotea super (do 8.0) ovaa novata ne ni gi podrzuva kamerite a ne ne ostava veke da rabotime so postarata verzija mora da se apdejtira vo 8.1 a ne cini sto da se pravi znae li nekoj da pomogne.jas mislam deka ovoj problem ke se pojavi kaj site sto go koristat ovoj program za komunikacija a na nego sum naviknat.pomagajte
pozdrav zoran:tazhen:
 

DF-1

Intern
13 септември 2007
98
2
жити се, зар намерно ќе ги оневозможат камерите ? Јас дома на msn кој ми е инсталиран, не ми работи receiving video, значи не можам да гледам некој со камера. Под Yahoo! се си е во ред... Реинсталирав и Windows и пак исто е... мислев дека нешто е до мојот компјутер
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

zoki-41

Intern
22 април 2007
26
0
ako si go apdejtiral na 8.1 i da uspees da ja vidis slikata na sogovornikot (kamerata) togas si isklucok site sto go apdejtiravme koi jas gi konsultirav ne mozat da vospostavat slika!!!!!!!!!! bravo
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

zoki-41

Intern
22 април 2007
26
0
zlaten skype >>>>>>
go probuvam sega nego i mi izgleda ok ama nekako kvalitetot na kamerata (slikata)ne mi e isti kako na MSN
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

zoki-41

Intern
22 април 2007
26
0
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,169
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно