• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем со windows-от!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
Имам проблем со оперативниот незнам дали е некој вирус па затоа ве прашувам ако некој го имал истот проблем нека пише. САкав да изражам едно цд и на сред процес стигна до средина некаде и ми се појави тоа http://www1.snapfish.com/slideshow/...5827542546/a=145336607_145336607/t_=145336607

го рестартирав пробав уште еднаш и пак исто на исто место.
Тоа не е прв пат, исто така ми се случувало и со други програми, сега со нерото не мозам да резам.
ПОМОШ!
поздрав
:chudenje: :chudenje:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
butabilno?
se stava cd -to se restartita kompjuterot i poslem ono proveruva ispravnosta na sistemot ili kako?
Па.. програмот го немам користено но така некако би требало да биде постапката.. Тоа и значи бутабилно.. Се бутира со подигањето на системот.

Dali ke mozam da go najdam za download-iranje
Download тука.
Ako mu napravam format ke bide li resen problemot.
Ако е баш тоа на што се посомневаа погоре, т.е хардот или рам, нажалост мислам дека нема многу да помогне формат.
Доколку не е хардверски проблем, тогаш веројатно ќе имаш среќа со формат.

GL.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,713
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно