1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем со вирус или нешто друго?

Дискусија во форумот 'Вируси // Тројанци // Ботови' започната од kiko95, 27 Мај 2014.

 1. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,718
  7,097
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  BitDefender е антивирусот. Во обид да се поврзеш на малициозен сајт ти го блокира пристапот до него, ништо страшно, треба да ти покажам логови од кај мене кога ќе седне сестра ми... Лупни еден фул скен и свиркај си.
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bianconero

  Bianconero
  Intern

  9
  3
  26 oктомври 2015
  Машко
  Антивирусот е BitDefender Antivirus Plus 2015, пред некој ден го скенирав, тоа што го покажа го избришав, после тоа пак се појавуваше таа порака. Сега пак ќе му направам фул скен.
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...