• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Problem so upload

  • Ја почнал/а темата
  • #1

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Imam frka koga sakam da uploadiram nesto na rapidshare PC mi se usporuva maxsimalno a po nekad duri se koci i koga ke go isklucam uploadot se se vraka vo normala kako da nemalo nikakov problem.Ima nekoj ideja sto moze da bide i kako mozam da go opraam???
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
I jas go imav ovoj problem ama kaj mene beshe so to shto UPLOadot beshe extremno baven ~2KBPs i mu udriv format i posle toa eden AV i ne sum imal problemi
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Abe nikoj ne znae kako da go ostranam ovoj problem???
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,058
Мислења
861,184
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно